Klienci o nas

Czyny mówią więcej niż słowa, bezkonkurencyjną jakość najlepiej obrazują referencje od naszych Klientów. Poznaj argumenty, dla których renomowane polskie firmy wybrały Prześwietl.pl jako swoje źródło informacji gospodarczej. Wygoda, optymalizacja procesów, oszczędność czasu, kompleksowość danych - to tylko niektóre z najczęściej wskazywanych korzyści

Zaufali nam

Dzięki integracji 4Decision z bazą danych gospodarczych Prześwietl.pl, nasi Klienci mogą w kilka sekund dodać nowego Kontrahenta wpisując jedynie jego NIP lub nazwę firmy, a pozostałe dane rejestrowe uzupełniają się automatycznie. Co więcej, nie muszą obawiać się przedawnienia tych danych - z każdą zmianą w publicznych rejestrach, aktualizują się również dane w używanym przez nich systemie. (...) Polecamy firmę Transparent Data jako godnego zaufania partnera prawdziwie zaangażowanego we współpracę.

Anna Głowacz, Prokurent

(...) ważna jest dla nas aktualność prezentowanych informacji. Dzięki spersonalizowanym powiadomieniom nasi pracownicy jako pierwsi mogą spotkać się z potencjalnym Klientem i przedstawić mu ofertę firmy. Podczas naszej współpracy pracownicy firmy Transparent Data dali się poznać jako osoby nastawione na indywidualne podejście i szybko reagujące na pojawiające się trudności.

Stefan Batory, Prezes Zarządu

Usługi automatycznego zbierania i przetwarzania danych informacji oferowane przez Transparent Data przyniosły nam dużą oszczędność czasu. To, co cenimy w dotychczasowej współpracy to dostarczanie nam potrzebnych danych zgodnie z najlepszymi praktykami rynkowymi - zawsze na czas nawet przy krótkich terminach, zawsze w użytecznej dla nas formie i kompleksowo.

Sebastian Pastuszak, Analityk rynków finansowych i papierów wartościowych

Serwis Prześwietl.pl dostarcza wiarygodną i pełną informację, na której możemy zawsze polegać, co sprawia, że jest to narzędzie, które wspomaga oraz skraca nasz proces decyzyjny. Wierzymy, że korzystanie z serwisu Prześwietl.pl przyczyniło się do zwiększenia bezpieczeństwa inwestowanych przez nas pieniędzy poprzez wielowymiarową ocenę podmiotu.

Bartłomiej Gola, Prezes Zarządu

Dzięki przedstawieniu wielu kluczowych danych z różnych źródeł w jednym miejscu z łatwością możemy sprawdzić historyczną działalność autorów projektów, ich zaangażowanie w inne firmy oraz chronologię ich relacji osobowo-kapitałowych. Bardzo cenimy sobie przejrzysty sposób prezentowania danych na platformie Prześwietl.pl oraz łatwość i szybkość dotarcia do informacji.

Piotr Kulesza, Wspólnik Zarządzający

Integracja naszego serwisu z danymi z platformy informacji gospodarczej Prześwietl.pl wzbogaca narzędzia analityczne wykorzystywane przez naszych użytkowników, dając im wgląd w informacje rejestrowe firm, poznanie ich powiązań osobowo-kapitałowych i pobranie zawsze odpisów z KRS. We współpracy z Transparent Data cenimy sobie wysoki poziom techniczny i merytoryczny świadczonych usług oraz otwartość na zmiany i bardzo szybki czas wdrażania nowych funkcji.

Marcin Przasnyski, Prezes Zarządu

Integracja od strony informatycznej przebiegła wzorowo i bezproblemowo, a zespół informatyków zaangażowany przez Zarząd Spółki służył pomocą i pełną gotowością do uzupełniania API o potrzebne udogodnienia. Aktualnie, dzięki elastyczności partnera, który dostosował swoje rozwiązania pod moje potrzeby, nasze systemy zostały w pełni zintegrowane - tak by w moim systemie informatycznym odnotować każdą istotną zmianę. Dokonaliśmy wielokrotnych porównań co do jakości danych i z uznaniem polecam współpracę z serwisem Prześwietl.pl z uwagi na zdumiewającą reakcję systemu na zgłaszane zmiany.

Rafał Hermański, Właściciel

Biuro Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Poznania współpracuje z firmą Transparent Data sp. z o.o. od września 2015 roku i rekomenduje ją jako rzetelnego i terminowego partnera w zakresie dostarczania usługi prześwietl.pl oferującego kompleksowe informacje gospodarcze o osobach i podmiotach. Współpraca z firmą Transparent Data sp. z o.o. znacząco usprawniła sprawowanie przez Biuro Nadzoru Właścicielskiego nadzoru nad nadzorowanymi jednostkami.

Beata Kociecka, Dyrektor Biura Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta Poznania