Wiesz z kim robisz biznes

Dzięki technologii zapewniającej nam automatyczny dostęp do ponad 50 źródeł rejestrowych posiadamy najbardziej aktualną i kompleksową bazę polskich firm i przedsiębiorców, ale nie to jest dla nas najważniejsze. Najważniejszym dla nas jest tworzyć intuicyjne i efektywne narzędzia wspierające aktywność biznesową.

Najwygodniejsza w Polsce platforma informacji
gospodarczej Prześwietl.pl jest innowacyjnym
produktem zwinnej i szybkiej firmy technologicznej
Transparent Data, specjalizującej się w
rozwiązaniach Business Information.

Dzięki nieustannemu dążeniu do udoskonalania tego do czego mamy wrodzoną smykałkę, od lat utrzymujemy pozycję lidera real time data fusion. Oprócz gotowego produktu jakim jest Prześwietl.pl, zajmujemy się również z sukcesem dedykowanymi rozwiązaniami tworzonymi na konkretne zapotrzebowanie biznesowe firm z obszaru bankowości, finansów, telekomunikacji, wdrażaniem i integracją API (Interfejsami Programowania Aplikacji), higieną baz danych, platformami danych, spersonalizowanymi raportami handlowymi oraz bazami danych B2B.

Naszym priorytetem jest zapewnienie sektorowi
biznesowemu stałego dostępu do zawsze
aktualnej, wiarygodnej i kompleksowej informacji
gospodarczej
, jako że tylko taka informacja jest
w dzisiejszych czasach prawdziwie wartościowa.

Jako jedni z nielicznych na rynku posiadamy nie tylko certyfikat ISO 9001:2009 (System Zarządzania Jakością), ale również i ISO/IEC 27001:2014 (System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji), który stanowi międzynarodowe potwierdzenie naszego profesjonalnego podejścia do bezpieczeństwa agregowanych i przetwarzanych przez nas danych. Doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że w świecie scyfryzowanej informacji biznesowej nie jest istotne tylko co kupujesz, ale również i od kogo.

Zatrzymać się raz i znaleźć
wszystko
w jednym miejscu

To idea, która towarzyszyła nam w trakcie projektowania Prześwietl.pl - zrozumieliśmy bowiem, że polscy przedsiębiorcy niepotrzebnie marnują swój cenny czas na ręczne przeklikiwanie się przez kilkadziesiąt różnych źródeł rejestrowych, aby zdobyć informacje potrzebne im do weryfikacji kontrahentów i monitorowania konkurencji.

Naszą platformę informacji gospodarczej nie raz i nie dwa
doceniono już w renomowanych konkursach

2 miejsce

Startup Fest Agora (2014)

3 miejsce

Digital Banking Contest
na bankowy produkt przyszłości (2015)

A. Hajduk, CEO Transparent Data

w ranking 50 najbardziej kreatywnych ludzi
w biznesie Magazynu Brief za pomysł stworzenia
Prześwietl.pl (2014)