Przewodnik po produkcie

Zobacz jak wygodnie i intuicyjnie platforma informacji gospodarczej Prześwietl.pl pozwala wyszukać spółki, stowarzyszenia, fundacje i osoby, sprawdzić autentyczność podstawowych danych rejestrowych, zidentyfikować powiązania osobowo-kapitałowe oraz otoczenie podmiotu, a także umożliwia błyskawiczne pobieranie raportów handlowych ze sprawozdaniami finansowymi i innych dokumentów.

Wystartuj

W pierwszym widoku interfejsu, tuż po zalogowaniu, zobaczysz wyszukiwarkę firm i przedsiębiorców oraz pięć zakładek skupiających najważniejsze z punktu użytkowania funkcje: przegląd Twoich ostatnich wyników wyszukiwania, powiadomienia o zmianach w rejestrach i newsy dotyczące monitorowanych przez Ciebie podmiotów gospodarczych, listę pobranych raportów handlowych i dokumentów, a także informacje o wybranym abonamencie oraz ustawienia profilu.

Wyszukaj

Dostępna na górnym pasku wyszukiwarka firm i osób umożliwi Tobie wygodne poszukiwania podmiotów z każdego miejsca interfejsu platformy. Wystarczy, że wpiszesz numer NIP, KRS, REGON, PESEL, nazwę firmy, adres domeny internetowej lub imię czy nazwisko danej osoby.

Co więcej, już w trakcie wpisywania, nasza wyszukiwarka podpowiada najbardziej prawdopodobne firmy, co przyspiesza odnalezienie właściwego podmiotu a specjalistyczna zaawansowana wyszukiwarka pozwala doprecyzować wyniki dzięki takim polom jak adres, forma prawna czy status działalności.

Obserwuj

Jeżeli wyszukana przez Ciebie firma lub osoba jest podmiotem, którego działalność Cię interesuje, za pomocą jednego kliknięcia możesz dodać ją do monitoringu. Dzięki temu żadna zmiana w rejestrach czy nowa informacja o podmiocie nie umknie Twojej uwadze.

Wszystkie aktualizacje znajdziesz w zakładce Monitoring, a dodatkowo możesz również ustawić dla siebie system alertów przychodzących na Twoją skrzynkę mailową. Monitorowanie inwestycji, partnerów czy konkurencji odbywać się będzie automatycznie bez konieczności manualnego sprawdzania przez Ciebie szeregu źródeł informacji gospodarczej.

Weryfikuj

Każda firma zarejestrowana w Polsce w KRS posiada na naszej platformie swój własny profil zawierający takie dane rejestracyjne jak adres firmy, odpowiednie numery KRS, NIP i REGON, formę prawną, sposób reprezentacji, informacje o zgłoszonym beneficjencie rzeczywistym i kluczowych osobach, a pod profilami mieszczą się również najbardziej aktualne odpisy KRS danego podmiotu.

Dzięki zgromadzonym najważniejszym danym o firmach z kilkudziesięciu różnych wiarygodnych źródeł i państwowych rejestrów ekspresowo zweryfikujesz czy dana firma jest aktywnym płatnikiem VAT oraz sprawdzisz autentyczność jej danych.

Poznawaj

Sekcja Osoby Kluczowe, zawierająca skład zarządu i rady nadzorczej oraz akcjonariat, pozwoli Ci w prosty sposób dowiedzieć się kto jest kim w danej firmie. Co więcej, dzięki dopracowanym algorytmom łączącym rozmaite rejestry, pokazujemy również kto jest beneficjentem rzeczywistym danego podmiotu gospodarczego, czyli kto jest osobą fizyczną rzeczywiście kontrolującą firmę i czerpiącą z niej zyski.

Zagłębiaj się

Dzięki połączeniu danych o firmach i osobach z Krajowego Rejestru Sądowego momentalnie ujrzysz powiązania osobowo-kapitałowe. Osoby kluczowe i ich aktywność, firmy zależne i ich zarządy - całe otoczenie biznesowe sprawdzanej przez Ciebie spółki przedstawione zostało za pomocą przejrzystej interaktywnej grafiki. Dowolnie możesz przełączać się z jej poziomu na kolejne profile firm i osób i zagłębiać się w sieć powiązań.

Pobieraj

Do profilu każdej działalności podpięta jest lista wszystkich dostępnych dla niej dokumentów, wspierających identyfikację, podejmowanie decyzji i analizę ryzyka. Odpisy KRS, raporty handlowe zawierające sprawozdania finansowe i informacje z Białej Listy - wszystko to znajdziesz w jednym praktycznym miejscu bez konieczności opuszczania interfejsu platformy.

Z momentem kliknięcia przez Ciebie w przycisk pobierania, nasza baza automatycznie sprawdza dane we wszystkich oryginalnych źródłach i aktualizuje dokument - wygenerowanie go trwa zaledwie kilka sekund.

Eksportuj

Baza Firm Beta, jaką znajdziesz w naszym interfejsie pozwoli Ci szybko i intuicyjnie pozyskać nowe leady sprzedażowe, wyszukać podwykonawców i przeprowadzić analizę porównawczą firm. Co najważniejsze, to Ty samodzielnie zawężasz bazę wszystkich zarejestrowanych w Polsce firm wedle własnych kryteriów. Pomogą Ci w tym takie filtry jak m.in. zawężenie wyników po regionie i mieście działania, dacie rozpoczęcia działalności, formie prawnej, branży, ostatnich zmianach w KRS, otrzymanych dotacjach i wygranych przetargach i osobach kluczowych.

Załóż konto testowe i sprawdź

Wypróbuj za darmo

3 raporty handlowe PREMIUM za darmo i 7 dni testów bez zobowiązań