API

Informacja kosztuje, ale brak informacji kosztuje więcej. Zobacz jak możemy uprościć Twoją codzienną pracę dzięki idei udostępniania zasobów informacyjnych poprzez API

API - tylko 3 litery, a tyle korzyści

Automatyzacja procesów
Oszczędność czasu
i zasobów ludzkich
Wsparcie własnego biznesu
naszą wiedzą ekspercką
Optymalizacja kosztów
Uzyskanie dostępu do danych,
o których tylko marzyłeś
Zyskanie przewagi
konkurencyjnej
Minimalizacja ryzyka
Szybsza identyfikacja
kluczowych informacji
Szansa na rozwój
własnych produktów

Nieograniczone możliwości

API, czyli Interfejs Programowania Aplikacji pozwala wykorzystać agregowane przez nas w czasie rzeczywistym dane w dowolnych systemach wewnętrznych firmy - ERP, CRM czy w programie księgowym. Za jego pośrednictwem możemy przesyłać surowe lub przetworzone informacje wprost z publicznych rejestrów - autouzupełniać luki lub korygować błędy, zapewniając wysoką higienę baz danych.

Dedykowane formy

Uszyte na miarę i dające poczucie spełnienia oczekiwań - oto, co oferujemy za pośrednictwem API naszym Klientom. Dzięki silnemu zapleczu technologicznemu oraz umiejętności rozwiązywania problemów biznesowych możemy swobodnie dołączyć kolejne źródła danych, zapewnić wielojęzyczność czy zaprojektować indywidualny interfejs. Ty opowiadasz nam o swoich problemach biznesowych, a my otwarcie mówimy Ci, co możemy dla Ciebie zrobić.

Błyskawiczna reakcja na zmiany

Co najważniejsze, Twój system widzi każdą zmianę następującą w danym źródle rejestrowym, a Ty nie musisz już zastanawiać się czy informacje, które masz przed sobą, są najbardziej aktualne. Po prostu są.